Το τουρνουά 3on3 «Τάπα στη βία και το ρατσισμό» ΟΠΑΠ στο Αιγάλεω, πέρασε στην ιστορία ως ένα από τα πιο επιτυχημένα.
Ο Πανελλήνιος Σύνδεσμος Αμειβομένων Καλαθοσφαιριστών - τριών, ανακοινώνει τα αποτελέσματα του τουρνουά 3on3 «Τάπα στη βία και το ρατσισμό» ΟΠΑΠ, το οποίο πραγματοποιήθηκε στο Αιγάλεω, με τις συμμετοχές να ξεπερνούν τις χίλιες.
Ο Πανελλήνιος Σύνδεσμος Αμειβομένων Καλαθοσφαιριστών-τριών ανακοινώνει το κυριακάτικο πρόγραμμα του τουρνουά 3on3 “Τάπα στη βία και το ρατσισμό» ΟΠΑΠ στο Αιγάλεω.
Το πρωί της Κυριακής στις 10:00 θα συνεχιστούν οι αγώνες του τουρνουά 3on3 “Τάπα στη βία και το ρατσισμό» ΟΠΑΠ στο Αιγάλεω.
Ο Πανελλήνιος Σύνδεσμος Αμειβομένων Καλαθοσφαιριστών-τριών, ανακοινώνει, πως οι απογευματινοί αγώνες του τουρνουά 3on3 “Τάπα στη βία και το ρατσισμό» ΟΠΑΠ αναβάλλονται και θα συνεχιστούν το πρωί της Κυριακής.
Περισσότερα από χίλια παιδιά δήλωσαν συμμετοχή στο τουρνουά 3on3 «Τάπα στη βία και το ρατσισμό» ΟΠΑΠ που διεξάγεται στο Αιγάλεω.
Ένα τεράστιο ρεκόρ αναμένεται να σημειωθεί στο τουρνουά 3on3 «Τάπα στη βία και το ρατσισμό» ΟΠΑΠ που θα διεξαχθεί αυτό το Σαββατοκύριακο στο Αιγάλεω, καθώς οι συμμετοχές έχουν ήδη ξεπεράσει τον τετραψήφιο αριθμό.